Prekių katalogas

Apie mus


 • Turime Maisto ir Veterinarijos Tarnybos Sertifikatą.
  Maisto Tvarkymo registracijos nr. 780001091

   

   

  "Alaus Naminukai.lt" įkūrėjas - Tomas Sirtautas, namų aludaris nuo 2013 m., taip pat "Aludarių Taurė 2019" absoliutus nugalėtojas ir konkurso "Išvirk Belgą 2020" nugalėtojas, "Best Brew Challenge 2021" konkurso nugalėtojas.

  Kodėl verta rinktis mus?
  Kad pagaminti puikų alų , neužtenka vien gero recepto, techninių bei meninių žinių, tinkamos nuotaikos, atitinkamo vandens profilio ar reikiamos įrangos. Būtina turėti šviežių ir kokybiškų ingredientų. Mūsų parduodami salyklai, apyniai ir mielės , jus pasieks visada šviežūs , bei tvarkingai supakuoti ir tokie, kokius užsakėte.

  Pagrindiniai alaus ingredientai

  Salyklas

  Mūsų parduodami salyklai yra gaunami iš patikimų tiekėjų. Jeigu yra pareikalavimas salyklą sutraiškyti, visada tai atliksime užsakymo dieną(nelaikome traiškyto salyklo).
  Salyklas supakuojamas į daugkartinius (zip) maišelius, galėsite panaudoję vėl užsandarinti.
  Ant maišelio užklijuosime lipdukus su traiškymo ir galiojimo data ,bei kita reikalinga info.

  Apyniai

  „Alaus Naminukai.lt“ apynius renkasi tik iš patikimų tiekėjų ir laiko juos vakuume, ne aukštesnėje kaip +2°C , kad nenukentėtų aromatas ir kartumas.
  Apyniai supakuojami vakuuminiuose maišeliuose. Pakuojant, sąlytis su deguonimi yra minimalus.
  Visada rasite lipdukus ant maišelių su reikiama info.

  Mielės

  Bene vienas svarbiausių alaus ingredientų! Laikome mieles apie 3°C temperatūroje, visada originaliose pakuotėse. Prekiaujame sausomis ir skystomis mielėmis. Kadangi skystų mielių galiojimo laikas yra 6 mėn., daug trumpesnis nei sausų, todėl joms įsigyti, reikės daryti spec. užsakymą.

  Visos kitos, kokybiškos prekės taip pat jus pasieks laiku ir tokios , kokias užsakėte.  

 • Prenumeruok

  Informacija